Members

Kateřina Pavlíková

She has been a member of the Bohemia Saxophone Quartet since 1999. As a member of this saxophone quartet she participated in many significant international music festivals. She also cooperates with many leading Czech symphonic and chamber ensembles. As a soloist she performed with Prague Philharmonia, Brno Philharmonic, South Czech Philharmonic, Chamber Philharmonic Orchestra Pardubice, Bohuslav Martinů Philharmonic Orchestra, Berg Orchestra, Lviv Philharmonic Orchestra and more. She teaches saxophone at the Conservatory in České Budějovice and Music School in Volary.

www.katerinapavlikova.cz

Magdalena Probstová

absolvovala hru na saxofon na  Konzervatoři v Českých Budějovicích pod vedením Kateřiny Pavlíkové. V roce 2015 se stala absolutní vítězkou oboru hra na saxofon v národní soutěži Pardubické dechy. O rok později zvítězila v interpretační soutěži Jeunesses musicales v Ostravě a měla tak příležitost vystoupit jako sólistka s Janáčkovou filharmonií. Během studií vystoupila několikrát jako sólistka s Dechovou harmonií Konzervatoře České Budějovice. Pravidelně se účastní saxofonových kurzů a masterclassů předních světových saxofonistů. Hru na saxofon vyučuje v Základní umělecké škole ve Vimperku.

Anna Kurzová

v současné době studuje hru na saxofon na Konzervatoři v Českých Budějovicích u Kateřiny Pavlíkové. Během krátké doby získala několik významných ocenění: 1. cenu a mimořádnou cenu za provedení povinné skladby ve 3. ročníku interpretační soutěže dechových nástrojů PARDUBICKÉ DECHY (2017), ocenění Talent Jihočeského kraje (2017), 1. cenu a titul laureáta v oboru hra na saxofon na 16. ročníku mezinárodní interpretační soutěže PRO BOHEMIA (2018), 1. cenu a titul absolutního vítěze ve hře na saxofon na 41. soutěžní přehlídce konzervatoří a hud. gymnázií ČR (2018) a 1. cenu a titul absolutního vítěze ve hře na saxofon v 5. ročníku interpretační soutěže dechových nástrojů PARDUBICKÉ DECHY (2019). Pravidelně se účastní saxofonových kurzů a masterclassů předních světových saxofonistů.