O nás

Kateřina Pavlíková

Od roku 1999 je stálou členkou Bohemia Saxophone Quartet, se kterým se zúčastnila mnoha význačných mezinárodních hudebních festivalů. Spolupracuje s předními českými symfonickými a komorními tělesy. Jako sólistka vystoupila se Symfonickým dechovým orchestrem Hudby Hradní stráže a Policie České republiky, Pražskou komorní filharmonií, Filharmonií Brno, Jihočeskou komorní filharmonií, Komorní filharmonií Pardubice, Filharmonií Bohuslava Martinů, Komorním orchestrem Berg, Lvovskou komorní filharmonií ad. Od roku 2011 působí jako pedagog hlavního oboru hra na saxofon na Konzervatoři v Českých Budějovicích a hru na saxofon vyučuje také na Základní umělecké škole ve Volarech.

www.katerinapavlikova.cz

Magdalena Probstová

absolvovala hru na saxofon na  Konzervatoři v Českých Budějovicích pod vedením Kateřiny Pavlíkové. V roce 2015 se stala absolutní vítězkou oboru hra na saxofon v národní soutěži Pardubické dechy. O rok později zvítězila v interpretační soutěži Jeunesses musicales v Ostravě a měla tak příležitost vystoupit jako sólistka s Janáčkovou filharmonií. Během studií vystoupila několikrát jako sólistka s Dechovou harmonií Konzervatoře České Budějovice. Pravidelně se účastní saxofonových kurzů a masterclassů předních světových saxofonistů. Hru na saxofon vyučuje v Základní umělecké škole ve Vimperku.

Anna Kurzová

v současné době studuje hru na saxofon na Konzervatoři v Českých Budějovicích u Kateřiny Pavlíkové. Během krátké doby získala několik významných ocenění: 1. cenu a mimořádnou cenu za provedení povinné skladby ve 3. ročníku interpretační soutěže dechových nástrojů PARDUBICKÉ DECHY (2017), ocenění Talent Jihočeského kraje (2017), 1. cenu a titul laureáta v oboru hra na saxofon na 16. ročníku mezinárodní interpretační soutěže PRO BOHEMIA (2018), 1. cenu a titul absolutního vítěze ve hře na saxofon na 41. soutěžní přehlídce konzervatoří a hud. gymnázií ČR (2018) a 1. cenu a titul absolutního vítěze ve hře na saxofon v 5. ročníku interpretační soutěže dechových nástrojů PARDUBICKÉ DECHY (2019). Pravidelně se účastní saxofonových kurzů a masterclassů předních světových saxofonistů.